CBG Konopný olej 5% 10 ml

Kód zboží: 5
Obrázek: 
Popis: 

doplněk stravy    

Konopný olej s CBG je zastudena lisovaný konopný olej ze semen, obohacený o přírodní CBG - Kannabigerol. Olej je vyroben z legálních odrůd konopí.

GBG olej - dávkování a užití:1 kapka 1-2x denně Dávkujte nejméně 30 minut před jídlem   Nakapejte pod jazyk, vyčkejte 60 sekund, poté spolkněte. Vhodné také přidat do čerstvých ovocných či zeleninových šťáv.

Chuť, vzhled a vůně CBG oleje se může lišit šarže od šarže. Drobné odlišnosti jednotlivých šarží jsou způsobené zpracováváním rostlinného materiálu, který není nikdy stejný. Ovšem kvalita a obsah důležitých látek je vždy zaručen.CBG . Jak v těle působí?  CBG (kannabigerol) je jedním z kanabinoidů obsaženým v konopí. Působí na dva kanabinoidní receptory (CB1 a CB2). Konopný olej s CBG harmonizuje přirozené procesy v těle a tím podporuje jeho obranyschopnost. Má pozitivní vliv na poruchy centrálního nervového systému, včetně neurologických poruch, CBG blokuje serotoninové receptory.  Složení: Bio Konopný olej ze semen, CBG - Kannabigerol (5% hm), všechny ostatní kanabinoidy ve stopovém množství Objem: 10ml (~ 250 kapek) Hmotnost: 9,3g (obsah CBG 420 mg+5%)THC: 0%

Výrobce Zelená Země s.r.o. Wuchterlova 523/5 Praha 6, 160 00, ČR
Země původu ČR

Cena: 840 Kč

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu