Těhotenství

Detoxikace před těhotenstvím * Odpovědnost za nový život * Vědomí přistup k rodičovství

 

Velkým předpokladem zdravých dětí, jsou zdraví rodiče

Metoda Řízené a kontrolované detoxikace připravuje rodiče na těhotenství.

Užívání detoxikačních preparátů Joalis z organismu odstraňuje nánosy patogenů, vnitřně čistí, dává do pohody a celkově ozdravuje, jelikož působí jak na fyzické tělo, tak i na psychiku. Detoxikované tělo je zdravější, veselejší a odolnější proti stresu.

MUDr. Jonáš

Dítě vzniká ze dvou buněk. Úžasný a dokonalý systém, jak se za krátký čas,devíti měsíců,vyvine lidský organizmus.

Toxická doba si vybírá svoji daň a potíží s otěhotněním stále přibývají. Z tohoto důvodu je důležité zahrnout do svého života prevenci, ne jen nečinně přihlížet, ale zaujmout aktivní postoj.

Příklad detoxikačních preparátů:

Nejvíce frekventovaný preparát v mé praxi je LiHerb,který působí na jaterní okruh. Játra, jako chemická továrna, tvoří také látky, ze kterých vznikají hormony, bez kterých se otěhotnění neobejde.

Zobrazením je symbol monády, duality.

ColiHerb účinkuje na okruh střev, která při nefunkční sliznici mohou do těla zpětně propouštět svůj obsah.

Zobrazením je symbol monády, duality.

Detoxikaci doplňuji přesně namíchanou bylinnou směsí (fytoterapií z mé nabídky služeb). Byliny dodají životním orgánům potřebné látky a energeticky je doplní.

Ženy jsou více nakloněny připravit svůj organizmus na otěhotnění. Většinou přicházejí na metodu Řízené a kontrolované detoxikace nejdříve bez svých protějšků. Cením si jejich partnerů, kteří si uvědomují, že jsou druhou důležitou polovičkou, nositeli genů, pro svého potomka, který vzniká z jejich buňky (spermie) a metodu Řízené a kontrolované detoxikace využijí ke svému ozdravení.

Náš vesmír je trojrozměrný: hmota, energie, láska. Propojením těchto tří světů vzniká dokonalý lidský organizmus. Hmotu (tělo) ozdravíme metodou Řízené a kontrolované detoxikace, energii doplníme bylinami a dva milující lidé přidají třetí esenci lásku.

Přeji všem, aby jejich nová životní role, být rodičem, splnila jejich očekávání. Není lepšího zrcadla než vlastních dětí.

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu