Chlorella Bio 200tablet

Kód zboží: 1
Obrázek: 
Popis: 

200 tablet, 250mg účinné látky, 50g v 1 tabletě
Doplněk stravy Účinná detoxikace a podpora imunity Chlorella je mikroskopická sladkovodní řasa, která se díky unikátním účinkům stala jedním z nejužívanějších preparátů posledních let. Oceňována je zejména její schopnost podporovat přirozenou detoxikaci, ale i příznivý vliv na imunitu, trávicí systém i celkovou vitalitu a úroveň energie organismu.

Užívání: Chlorella je vhodné prakticky pro každého a vzhledem k tomu, že jde o jeden z mála rostlinných prostředků obsahujících vitamin B12, si ji oblíbili zejména vegani a vegetariáni. Chlorella obsahuje nejen vitaminy a minerály (včetně například jódu či vitaminů skupiny B), ale také je vůbec nejbohatším rostlinným zdrojem chlorofylu, kromě toho v ní najdeme i vlákninu, sporopolenin, růstový faktor CGF či chlorellin.

To z ní dělá mimořádně všestranný a účinný doplněk stravy, který si v posledních letech získal velkou oblibu zejména jako prostředek pro podporu detoxikace.
Účinky chlorelly na organismus: Podporuje přirozenou vitalitu, úroveň energie a celkový tonus. Přispívá k normální funkci imunitního systému a udržení přirozené obranyschopnosti. Podporuje normální trávení, funkci střevního traktu a mikrobiální rovnováhu. Přispívá k normální činnosti jater. Podporuje šetrné pročištění těla. Antioxidant, chrání buňky před oxidativním poškozením.

Doporučené dávkování: 3 - 5 tablety 3 x denně.
Návod k použití: Tablety zapít dostatečným množstvím pitné vody
Složení: 100% sladkovodní řasa Chlorella vulgaris (produkt ekologického zemědělství)
Země původu Čína

Cena: 120 Kč

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění