Pedikúra

odborné ošetření chodidel

Naše chodidla jsou opomíjenou částí těla, promítá se na nich mikrosystém celého organizmu.

Povznášející pocit lehkých nohou se dá velmi rychle pedikúrou docílit. Při pozornosti našim chodidlům, dáváme pozornost celému tělu.

Mapa celého těla se nachází také na plosce nohy

Při ošetřování chodidel pedikúrou zrelaxujete své tělo i mysl. V případě potíží s plísní nehtů, či kůže vám mohu doporučit kosmetiku, která tyto problémy dokáže odstranit.

Nabízím mokrou pedikúru, která začíná vodní lázní chodidel s obsahem soli Pedi bath. Všechny používané výrobky lze u mě zakoupit, či objednat. 

Přípravek pro mokrou pedikúru

Aktivní složky v Pedi bath jsou éterické oleje z kosodřeviny, jalovce, rozmarýnu, smrku, extrakty z heřmánku, jírovce maďalu, vilínu,  řebříčku, slézu, meduňky a mořských řas. Koncentrované množství éterických  olejů obsažených v soli na nohy Pedi bath snadno změkčí zrohovatělou kůži. Odstraní únavu nohou, bolesti kloubů, zlepší prokrvení, chrání proti plísním, má antibakteriální účinky, působí relaxačně a celkově regeneruje. Aktivní složky v Pedi bath jsou éterické oleje z kosodřeviny, jalovce, rozmarýnu, smrku, extrakty z heřmánku, jírovce maďalu, vilínu,  řebříčku, slézu, meduňky a mořských řas. Koncentrované množství éterických olejů obsažených v soli na nohy Pedi bath snadno změkčí zrohovatělou kůži. Odstraní únavu nohou, bolesti kloubů, zlepší prokrvení, chrání proti plísním, má antibakteriální účinky, působí relaxačně a celkově regeneruje.

Promaštěni krémem Pedi cream.

Promaštěni krémem Pedi cream, který obsahuje oleje ze sladkých mandlí, Lanolin, extrakty z arniky, třezalky, slézu, řebříčku, heřmánku a oleje ze šalvěje, eukalyptu, jalovce, kosodřeviny, pomeranče, rozmarýmu. Pedi ceam díky lanolinu a olejům výborně proniká do pokožky, důkladně jí promašťuje a chránění před zrohovatěním.
Následuje stříhání a zapilování nehtů, odstranění zrohovatělé kůže, desinfekce a masáž.

Nabízím velmi účinný a oblíbený výrobek od firmy Missiva Sněhurka v balení 200ml 220Kč s DPH nebo 500ml 537Kč s DPH.

Přípravek pro mikrou pedikúru

 

Upozornění:

  • je nutné nahlásit onemocnění cukrovkou
  • při ošetřování kůže není možné odstraňovat bradavice

Zdravá chodidla = Zdravé tělo

Mapa celého těla se nachází také na plosce nohy

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění