Tělové a ušní svíce

Tádé, odsávání škodlivin z organizmu.

Používají se při různých potížích, např. na otoky, podlitiny, bolesti břicha a podbřišku, plynatosti, gynekologických problémech, stresové zátěži, bolesti očí, bolesti hlavy, bolesti zad, horečky, při stagnaci lymfy, nedoslýchavosti, posílení plic, průdušek, slinivky, ledvin, apod.

Plameny svíčky se nepálí kůže člověka Slovo “svíčka“ může být pro někoho zavádějící, plameny svíčky se nepálí kůže člověka.

Tělové svíce a ušní svíce

Jedná se o ručně vyrobenou kónickou trubici z textilie. Textilie je při výrobě namáčená do včelího vosku, kurkumy a různých éterických olejů, které blahodárně působí současně při aplikaci na ošetřované místo na těle.

Zapálením horního konce trubičky a přiložením dolního konce k tělu vzniká komín. Potřebný vzduch k hoření, tělová svíčka nasává z ošetřovaného místa na těle. V tělové svíčce se vytváří dým, který s éterickými oleji proniká pod povrch pokožky, vytvořený podtlak vysaje škodliviny přes pokožku ven. Pod spodní konec se vždy přikládá gáza.Při proudění vzduchu směrem vzhůru se vylučované toxiny postupně nalepují na vnitřní straně komínu (obdobně jako saze v komínu). Tělová svíčka se při aplikaci drží palcem a ukazováčkem. Plamínek textýlii postupně stravuje a jakmile svíce odhoří až po určenou hranici – nápis Tadé, vhodí se nedopalek do připravené misky s vodou. Tento proces je vhodný doplnit poslechem relaxační hudby, pomalým dýcháním do břicha a užít si meditativního stavu s pomalými mozkovými vlnami. Metoda je vhodná i pro děti. Když děti nemohou vydržet celou délku hoření ca.20min, svíčku je možné uhasit ve vodě i dříve.

Nejedná se o žádné šarlatánství, ale fyzikální jev, kdy se pomocí svíček z těla vylučují staré usazeniny, což přispívá k obnovení toku energie a rovnováhy. Éterické oleje i kurkuma navíc působí protizánětlivě.

Obrázek popisující tělovou svíčku při hoření

Plameny svíčky se nepálí kůže člověka

Plameny svíčky se nepálí kůže člověka

Ušní svíčky ulevují nejen při bolesti, šumění, pískání, zánětu uší, ale i při pocitu napětí v hlavě. Když člověk nemá doma po ruce ušní svíce při potížích s ušima a má pouze tělové svíce, přikládají se tyto do důlku za ušní lalůček.Ušní svíčky, s gázou na spodním konci, se vkládají jemně do ucha

Upozornění:

  • Použití tělové svíčky nenahradí lékařskou léčbu.
  • Nesmí se přikládat do oblasti srdce a týlu
  • Pro alergiky je v nabídce místo včelího vosku parafín

Tělové i ušní svíčkyTádé jsou součástí mé nabídky služeb. Udělejte si pro sebe potřebný čas k regeneraci a přijďte si ozdravit tělo i duši.

Jednoduchá a účinná metoda odsávání patogenů z organizmu se využívala již na počátku civilizace a dochovala se dodnes. První civilizace si trubice vytvářely z kůry stromů. Vy si nemusíte tělové a ušní svíčky vyrábět doma z kůry stromů ani z textili. Tělové a ušní svíčky Tádé i s návodem zakoupíte v mém Bylinářství (e-shopu)a obohatíte tak svou „domácí přírodní lékárničku“.

Tělové svíčkyTádé nesou jméno svatého léčitele sv.Tádé

Originální svíčkyTádé pocházejí z Maďarska, jejich výroba je patentovaná a kvalita zajištěna mezinárodní certifikací ISO. Vyrábějí se v sedmi barvách, několika velikostech a mají specifický tvar.

Kurz tělové svíce.

Maďarské lázně Hévíz ( v překladu svatá voda ), poblíž Balatonu, s vyvěrající energií 40-i metrů hlubokého jezera a s optimálnímminerálním složením vody pro časově delší koupele.

Po absolvování kurzu Tělových svíček u paní Ingrid Šimkové v roce 2009 jsem měla možnost poznat kolébku výroby Tádé svíček, lázeňské městečko Hevíz, kde paní Šimková organizovala seminář s paní BorbálaLévai.Obě mé lektorky techniky tělových svíček, svaté místo s nesmírně léčivou energií a magická výroba Tádé svíčeks využitím místní vody, ve mně vytvořily přesvědčení „ dobré věci“ za kterou stojí stát. Od té doby jsem Tádé svícím věrná a používám je k řešení obtíží svých blízkých i klientů.

Tělové svíce - knížka spisovatelky Lévai Borbála

Kniha paní BorbáliLévai o tělových svících

V roce 2012 jsem své kamarádky a známé doslova přitáhla na toto čarovné místo. Paní BorbáliLévai, pro nás připravila svůj koncert. Za zvuků zpěvů, gongů a bubnů jsme se oddávali hluboké meditaci.

Léčivý koncert s vesmírnými vibracemi

Léčivý koncert s vesmírnými vibracemi

Návštěvu lázní jsme zakončili meditatívním výstupem na stúpu. Nedaleko Hévízuu městečka Zalasszántó na hoře Kovácsi-hagy byla postavena největší buddhistická stúpa ve střední Evropě. Toto místo bylo vybráno tibetskými mnichy jako jedno z energetický nejvhodnějších míst pro tuto stavbu.

Kurz tělové svíce.

Stúpa

17. června 1993 se na tomto místě uskutečnila ceremonie, stúpu míru zasvětil osobně 14. dalajlámaTändzinGjamccho

Dalajláma

Rok 2012, devatenáct let po Dalajlámovi:

Kurz tělové svíce 2012

Budhistická stavba svým tvarem má připomínat sedícího Buddhu při meditaci. Stúpa symbolizuje Buddhovy myšlenky, moudrost, soucit a lásku ke všem lidem.

Uvnitř stavby jsou uloženy buddhistické texty a relikvie. Má tři okruhy, po kterých se pomalým, procítěným krokem stoupá vzhůru po směru hodinových ručiček. Tento rituál má pozitivní vliv na naší mysl, kde vznikají myšlenky, jak jít i po naší vlastní cestě životem. Transformovat, přeměňovat vše v moudrost, radost a lásku. Náš vesmír je trojčlenný, tak jako tři okruhy stúpy. Náš vesmír a rovněž i naše tělo je složeno z hrubohmotných (viditelných) až jemnohmotných (neviditelných) částic. Propojení těchto úrovní dochází k uzdravení na hmotné (fyzické) i duševní úrovni. Nastává klid a mír, přesně toto symbolizuje stúpa. Stúpa v Zalaszátntósu vznikla z jedné myšlenky mnichaBopa Jona. Zde je důkaz, jak se sny stanou realitou. S láskou Janette

Zde je důkaz, jak se sny stanou realitou.

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění