Moringa 360 tablet

Kód zboží: 6
Obrázek: 
Popis: 

Moringové tablety posílí vaší imunitu a fyzickou kondici.

Jsou vyrobeny ze 100% přírodního prášku nejvyšší kvality z listů stromu moringa.

Tímto balením tablet získáte nejvýhodnější poměr množství moringy vůči ceně na českém trhu.

Doplněk stravy. Moringové tablety jsou nyní nově vyráběny na našem vlastním lisu v Etiopii. Vznikají lisováním našeho bio moringového prášku ze sušeného listu vzácného stromu Moringa oleifera, který pochází z panensky čisté přírody jižní Etiopie. List stromu moringa je mimořádně nutričně hodnotný rostlinný produkt. Jako doplněk stravy se užívá v tabletách nebo ve formě prášku s vysokým obsahem antioxidantů, vitamínů, minerálů a aminokyselin.

Konzumace moringy přispívá k posílení imunity a fyzické kondice. Certifikováno Státním zdravotním ústavem. Moringa olejodárná je zatím nejbohatší plodina, co do množství antioxidantů, minerálů, vitamínů a aminokyselin, která je na světě známa. Proto se jí také přisuzují až zázračné účinky na zdraví a vitalitu těla i mysli. Pro mnohé obyvatele je přímo zásadní potravinou, která jim dodává všechny důležité živiny, včetně všech devíti esenciálních aminokyselin. Kromě nich obsahuje na 90 vitamínů (nejvíce pak vitamínu A, E (tokoferol), B1 (thiaminu), B2 (riboflavin), B9 (kys. listová)), 46 antioxidantů, minerály (zejména vápník, hořčík, železo, draslík), bílkoviny a další.

Obsah balení 360 moringových tablet Na jednu tabletu (500 mg) bylo použito 500 mg 100% přírodního prášku listu Moringa oleifera. Bez alergenů, umělých barviv, GMO free, RAW, 100 % vegan, bez lepku, doplněk stravy.

Doporučené denní dávkování: 6 tablet 3 x denně (7,5 g).

Složení: Moringa oleifera list drcený (100% organic)

Vyrobeno v ČR, země původu moringy: Etiopie Certifikováno Státním zdravotním ústavem.

Uchovávejte v suchu, při teplotě do 25 °C a mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let.

Cena: 524 Kč

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění