Šungit aktivátor vody

Kód zboží: 6
Obrázek: 
Popis: 

Šungit je minerál, přírodní filtr a aktivátor vody.

Těží se pouze v Karélii. Má výjimečné absorpční vlastnosti, je skvělým čističem vody. Přírodní filtrace vody pomocí šungitu pročistí vodu od nežádoucích látek či bakterií. Na rozdíl od chemického filtru, šungit vrací vodě stopové prvky žádoucí pro organismus.

Vysoce kvalitní voda je základem pro fungování zdravého organismu. Zažeňte žízeň zdravou vodou!

Obsah balení Polyminerálna uhlíková hornina šungit s obsahem fullerenů, s vysokým podílem uhlíku pro přípravu studené vody, objem 1l / 150g. Doba využití jednoho balení 6 měsíců.

Použití Obsah balení propláchneme pod proudem vody, celý obsah vložíme do cca. 1l skleněné nebo keramické nádoby a zalijeme pitnou vodou. Necháme odstát minimálně hodinu, max. 72 hod. Takto upravenou vodu pijeme pravidelně a bez omezení.

Čištění V pravidelném intervalu 2 týdny vybereme kameny z vody, propláchneme proudem vody a necháme uschnout (přirozenou cestou na slunci nebo v troubě na 110 °C po dobu 10 minut). Následně vrátíme šungit do vody a pokračujeme v užívání po dobu dalších 2 týdnů. Při pravidelném užívání a čištění, trvanlivost balení 6 měsíců.

Karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kůry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický původ je díky vysoké koncentraci fullerenů velice pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za jejich objev získala Nobelovu cenu. Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

Cena: 120 Kč

Doporučuji

Očista žlučových kamenů - zde

Vyšla kniha Léčba informací od aktorky Marie Vilánkové. Video k této publikaci zde

Knihu si můžete zakoupit u mě v obchůdku, nebo

Koupit knihu

Facebook Přírodní souznění